Περιγραφή
DZ43
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Πολύχρωμο τμήμα πλήρους προοπτικής 3,2" VA | Μοτοσικλέτα musle στυλ | Λειτουργία φόρτισης USB | Αισθητήρας φωτός |
Πολύχρωμο τμήμα πλήρους προοπτικής 3,2" VA.
Λειτουργία φόρτισης USB.
Μοτοσικλέτα musle στυλ?
Αισθητήρας φωτός.
Προσδιορισμός
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ | |
| Διαστάσεις/Μέγεθος | Μ112mm Π 102mm Υ 55mm |
| Βάρος (g) | 142g |
| Υλικό | ABS/PA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 μοίρες ~ 60 μοίρες |
| Βασικά Δεδομένα | |
| Τύπος οθόνης | 3,5" VA |
| Ονομαστική τάση | DC 24V/36V/48V |
| Ρεύμα | 42mA /36V |
| Παράμετροι τοποθέτησης | |
| Ανακοίνωση | UART/CAN |
| Τιμόνι για κράτημα | Ø 22.2/25.4/31.8 |
| Εμφάνιση πληροφοριών | Ταχύτητα / ταξίδι / ODO / USB / επαναφορά απόστασης ST / κατάσταση φωτός / ένδειξη μπαταρίας / συναγερμός σφάλματος / περπάτημα κ.λπ. |
| Θύρα δεδομένων | Bluetooth (Προαιρετικό) |
| Δοκιμές & Πιστοποιήσεις | |
| Αδιάβροχος | IPX5 |
| Πιστοποιήσεις | RoHS/CE |


Δημοφιλείς Ετικέτες: dz43, Κίνα dz43 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο










