Περιγραφή
DZ49
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Οθόνη 2" TFT | Σε-Τεχνολογία οθόνης πλήρους πλαστικοποίησης κυττάρων | Με σκάφος 2,5D σχήματος | Αισθητήρας φωτός |
Το προϊόν μας διαθέτει γνήσια έγχρωμη οθόνη 2 ιντσών (240*320) πλήρους πλαστικοποίησης, με σταθερό στήριγμα που μεταβάλλεται μονομερώς.
Προσδιορισμός
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ | |
| Διαστάσεις/Μέγεθος | Υ85mm Π 65mm Υ 60mm |
| Βάρος (g) | 73g |
| Υλικό | PC/ABS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 μοίρες ~ 60 μοίρες |
| Βασικά Δεδομένα | |
| Τύπος οθόνης | 2" TFT |
| Ονομαστική τάση | DC 24-85V |
| Ρεύμα | 18mA~25mA /36V |
| Παράμετροι τοποθέτησης | |
| Ανακοίνωση | UART/CAN |
| Τιμόνι για κράτημα | Ø 22.2/25.4/31.8 |
| Εμφάνιση πληροφοριών | Επίπεδο PAS / Ταχύτητα / Ένδειξη μπαταρίας / Κατάσταση φωτός / Συναγερμός σφάλματος / Περπάτημα κ.λπ. |
| Θύρα δεδομένων | Bluetooth (Προαιρετικό) |
| Δοκιμές & Πιστοποιήσεις | |
| Αδιάβροχος | IPX5 |
| Πιστοποιήσεις | RoHS/CE |


Δημοφιλείς Ετικέτες: dz49, Κίνα dz49 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο









