Περιγραφή
SW102/2
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Οθόνη OLED 1,3" (64*128 pixel) | Με σκάφος 2,5D σχήματος | 4 σκληρά κουμπιά | Μη-σκάφος συναρμολόγησης με βίδες |
Επανάληψη
Όλα είναι σωστά και η φωτεινότητα βελτιώθηκε, καλύτερη ανάγνωση στον ήλιο.
Βελτιώστε την αίσθηση λειτουργίας των κουμπιών.
Η δομική αντοχή έχει βελτιωθεί.
Ισχύει για το EN 15194-2017.
Προσδιορισμός
| ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ | |
| Διαστάσεις/Μέγεθος | Μ 68 mm Π 42 mm Υ 23 mm |
| Βάρος (g) | 31g |
| Υλικό | ABS/PA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 μοίρες ~ 60 μοίρες |
| Βασικά Δεδομένα | |
| Τύπος οθόνης | 1,3" OLED |
| Ονομαστική τάση | DC 24V/36V/48V |
| Ρεύμα | 12mA/36V |
| Παράμετροι τοποθέτησης | |
| Ανακοίνωση | UART/CAN |
| Τιμόνι για κράτημα | Ø 22.2 |
| Εμφάνιση πληροφοριών | Επίπεδο PAS / ταχύτητα / ταξίδι / ODO / φωτεινή ένδειξη κατάστασης μπαταρίας / συναγερμός σφάλματος / περπάτημα κ.λπ. |
| Θύρα δεδομένων | Bluetooth (Προαιρετικό) |
| Δοκιμές & Πιστοποιήσεις | |
| Αδιάβροχος | IPX5 |
| Πιστοποιήσεις | RoHS/CE |


Δημοφιλείς Ετικέτες: sw102/2, Κίνα sw102/2 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο








