Περιγραφή
112PDD+BS112
Απλή δομή, αξιόπιστη διαδικασία, σταθερή απόδοση. Επιλεγμένος-ηλεκτρικός διακόπτης υψηλής ποιότητας. Πλήρως σφραγισμένη, αδιάβροχη και ανθεκτική στη σκόνη δομή.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | RoHS / REACH |
| Μέγεθος | Μ170mm Π102mm Υ34mm |
| Βάρος | 115g |
| Αδιάβροχος | IPX5 |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Καλωδίωση | 2 καρφίτσες |
| Ρεύμα | 1A (MAX) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες -65 μοίρες |
| Αντοχή σε τέντωμα | Μεγαλύτερο ή ίσο με 450N |
| Αντοχή | 100.000 κύκλος ζευγαρώματος |


Δημοφιλείς Ετικέτες: 112pdd+bs112, Κίνα 112pdd+bs112 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο





