Περιγραφή
240 PDD/2+BS240
Απλή δομή, αξιόπιστη διαδικασία, σταθερή απόδοση. Επιλεγμένος-ηλεκτρικός διακόπτης υψηλής ποιότητας. Πλήρως σφραγισμένη, αδιάβροχη και ανθεκτική στη σκόνη δομή.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | RoHS / REACH |
| Μέγεθος | Μ136,4mm Π40,7mm Υ92,3mm |
| Βάρος | 125g |
| Αδιάβροχος | IPX7 |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Καλωδίωση | 2 καρφίτσες |
| Ρεύμα | 1A (MAX) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες -65 μοίρες |
| Αντοχή σε τέντωμα | Μεγαλύτερο ή ίσο με 450Ν |
| Αντοχή | 100.000 κύκλος ζευγαρώματος |


Δημοφιλείς Ετικέτες: 240pdd/2+bs240, Κίνα 240pdd/2+bs240 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο






