Περιγραφή
160X/2+HT428
Αξιόπιστη τεχνολογία, σταθερή απόδοση.
Πλαστικό κέλυφος υψηλής αντοχής, ελαφρύ, ανθεκτικό.
Αφαιρούμενο πλαϊνό κάλυμμα, εύκολο στη συντήρηση.
Πίσω εσωτερικό κλείδωμα επέκτασης, όμορφο και σταθερό.
Συμμορφώνεται με την εργονομική λειτουργία, ελαφρύ και άνετο, ισχυρή ισχύ συγκράτησης, εφίδρωση.
Τεφλόν ανθεκτικό σύρμα υψηλής θερμοκρασίας, κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα.
Σχεδιασμός ηλεκτρομαγνητικής συμβατότητας EMC, αξιόπιστη λειτουργία σε ηλεκτρομαγνητικό περιβάλλον.
Προσέγγιση IPX4 αδιάβροχη ικανότητα.
Περιβαλλοντική και πιστοποίηση RoHS.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | RoHS / REACH |
| Μέγεθος | Μ137,5 mm Π62 mm Υ50 mm |
| Βάρος | 110g |
| Αδιάβροχος | IPX4 |
| Υλικό | PC/ABS, TPR |
| Καλωδίωση | 5 καρφίτσες |
| Δυναμικό | Τάση λειτουργίας 5v Τάση εξόδου 0,8-4,2V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες -65 μοίρες |
| Τάση καλωδίου | Μεγαλύτερο ή ίσο με 130Ν |
| Γωνία Περιστροφής | 0 μοίρες -70 μοίρες |
| Ένταση περιστροφής | Μεγαλύτερο ή ίσο με 9Ν.μ |
| Αντοχή | 100.000 κύκλος ζευγαρώματος |
Δημοφιλείς Ετικέτες: 160x/2+ht428, Κίνα 160x/2+ht428 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο


