Περιγραφή
QD266-2
Η εμφάνιση είναι σκληρή και μοντέρνα. Είναι κατάλληλο για ηλεκτρικά μοτοποδήλατα, πτυσσόμενα ποδήλατα, σκούτερ κ.λπ. Χρησιμοποιεί οπτικό φακό PMMA για τη διανομή φωτός και LED υψηλής ισχύος αυτοκινήτου; Συναρμολογείται στο σωληνάκι στήριξης του οχήματος (κατάλληλο για εξωτερική διάμετρο 44-55 χιλιοστών).
Προσδιορισμός
| Εγκριση | ISO / CE |
| Μέγεθος | L73,8mm Π45,9mm Υ90,3mm |
| Βάρος | 84g |
| Καλωδίωση | 2 καρφίτσες / 3 καρφίτσες |
| Αδιάβροχος | IPX4 |
| Δυναμικό | DC 36-48V / 12-48V |
| Κέντρο φωτεινότητας | 20 LUX |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εξουσία | 2.4W |










Δημοφιλείς Ετικέτες: qd266-2, Κίνα qd266-2 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο


