Περιγραφή
QD500-2
Κλασικό σχέδιο εμφάνισης, συναρμολογημένο σε στέλεχος ποδηλάτου (κατάλληλο για διάμετρο 44-55 mm). Συμμορφωθείτε με τα StVZO, ISO, ECE. T Το σταθερό σύστημα φωτισμού βελτιστοποιημένο με ανακλαστική ελεύθερης μορφής διανομή φωτός κυπέλλου και οδηγό. Πλευρική μετάδοση φωτός, ο μέγιστος κεντρικός φωτισμός της πλάκας φωτός σε απόσταση 10 μέτρων φτάνει τα 40 Lux. Έχει ένα σαφές όριο φωτός/σκότους και δημιουργεί ένα καλό και ομοιόμορφο πεδίο φωτός εντός του εύρους στενού φωτισμού. Συγκόλληση με υπερήχους και εγκατάσταση ανακλαστήρα. Ισχύει για pedelec, πτυσσόμενα ποδήλατα, σκούτερ κ.λπ.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | StVZO / ISO / ECE / CE |
| Μέγεθος | Μ73 mm Π47,3 mm Υ47 mm |
| Βάρος | 43g |
| Καλωδίωση | 2 καρφίτσες |
| Αδιάβροχος | IPX5 |
| Δυναμικό | DC 6-20V |
| Κέντρο φωτεινότητας | 40 LUX |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εξουσία | 2W |
Δημοφιλείς Ετικέτες: qd500-2, Κίνα qd500-2 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο


