Περιγραφή
QD560
Τρεις φακοί μήτρας υψηλής ακρίβειας μεσαία σκάλα+μεγάλη σκάλα; Ισχυρή θερμική σχεδίαση με κέλυφος αλουμινίου, Εισαγόμενα ελαφρά τσιπ Το εύρος εισόδου είναι 12-60V; Προηγμένη και ισχυρή εμφάνιση κατάλληλη για ποδήλατα ATV, Αδιάβροχη ικανότητα IPX5 σφραγισμένη αδιάβροχη δομή με σταθερή απόδοση.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | ECE class C / CE |
| Μέγεθος | Μ110 χιλιοστά Π65 χιλιοστά Υ68 χιλιοστά |
| Βάρος | 400g |
| Καλωδίωση | 3 καρφίτσες |
| Αδιάβροχος | IPX5 |
| Δυναμικό | DC 12-48V / 72V |
| Κέντρο φωτεινότητας | Χαμηλή σκάλα: 60LUX; Μεγάλη σκάλα: 270 LUX |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εξουσία | Χαμηλή σκάλα: 9W; Μεγάλη σκάλα: 17W |
















Δημοφιλείς Ετικέτες: qd560, Κίνα qd560 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο






