Περιγραφή
QD213-2
Σχεδιασμός ρετρό εμφάνισης, με χρήση αντανακλαστικού-φωτισμού φλας και βελτιστοποιημένου συστήματος φωτισμού για τον οδηγό, σταθερότητα φωτός. Πλευρική μετάδοση, κεντρικός φωτισμός έως 40Lux στα 10 μέτρα, κατάλληλο για ηλεκτρικά ποδήλατα και σκούτερ. Με ένα σαφές φωτεινό/σκοτεινό όριο, στο εύρος του στενού φωτισμού για τη δημιουργία ενός καλού, ομοιόμορφου πεδίου φωτός. Σχέδιο γρήγορης αποσυναρμολόγησης ανακλαστήρα.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | StVZO / CE / ISO |
| Μέγεθος | L49mm W52mm H53mm (Χωρίς βραχίονα) |
| Βάρος | 60g |
| Καλωδίωση | 2 καρφίτσες |
| Αδιάβροχος | IPX4 |
| Δυναμικό | DC 6-48V / 72V / AC 6V |
| Κέντρο φωτεινότητας | 30 LUX |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εξουσία | 1.8W |
Δημοφιλείς Ετικέτες: qd213-2, Κίνα qd213-2 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο


