Περιγραφή
198X+HT386
Απλή δομή, αξιόπιστη τεχνολογία, σταθερή απόδοση.
Πλαστικό κέλυφος υψηλής αντοχής, ελαφρύ, ανθεκτικό.
Αφαιρούμενο πλαϊνό κάλυμμα, εύκολο στη συντήρηση.
Βρόχος σύσφιξης τιμονιού αλουμινίου με σταθερή απόδοση ασφάλισης.
Συμμορφώνεται με την εργονομική λειτουργία, ελαφρύ και άνετο, ισχυρή δύναμη συγκράτησης, εφίδρωση.
Τεφλόν ανθεκτικό σύρμα υψηλής θερμοκρασίας, κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα.
Υιοθετείται η εξωτερική καλωδίωση, δωρεάν αντιστοίχιση και μη-παρεμβολές.
Σχεδιασμός ηλεκτρομαγνητικής συμβατότητας EMC, αξιόπιστη λειτουργία σε ηλεκτρομαγνητικό περιβάλλον.
Προσέγγιση IPX4 αδιάβροχη ικανότητα.
Περιβαλλοντική και πιστοποίηση RoHS.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | RoHS / REACH |
| Μέγεθος | Μ130mm Π62,5mm Υ50mm |
| Βάρος | 130g |
| Αδιάβροχος | IPX4 |
| Υλικό | PC/ABS,PVC |
| Καλωδίωση | 5 καρφίτσες |
| Δυναμικό | Τάση λειτουργίας 5v Τάση εξόδου 0,8-4,2V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες -65 μοίρες |
| Τάση καλωδίου | Μεγαλύτερο ή ίσο με 130Ν |
| Γωνία Περιστροφής | 0 μοίρες -70 μοίρες |
| Ένταση στυψίματος | Μεγαλύτερο ή ίσο με 9Ν.μ |
| Αντοχή | 100.000 κύκλος ζευγαρώματος |





Δημοφιλείς Ετικέτες: 198x+ht386, Κίνα 198x+ht386 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο


