Περιγραφή
350ZX
Κατάλληλο για τιμόνι U.
Ο τρόπος λειτουργίας της εσωτερικής καλωδίωσης υιοθετείται και ο οριζόντιος σωλήνας μπορεί να διαταχθεί σύμφωνα με την εφαρμογή, κάτι που είναι πιο όμορφο.
Τεφλόν ανθεκτικό σύρμα υψηλής θερμοκρασίας, κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα.
Προσέγγιση IPX7 αδιάβροχη ικανότητα?
Η συνολική δύναμη στρέψης του δακτύλου μπορεί να φτάσει τα 12N. m μετά την ενίσχυση.
Προσδιορισμός
| Εγκριση | RoHS / REACH |
| Μέγεθος | Μ65mm Π28,5mm Υ46mm |
| Βάρος | 40g |
| Αδιάβροχος | IPX7 |
| Υλικό | PC+ABS,TPR |
| Καλωδίωση | 3 καρφίτσες |
| Δυναμικό | Τάση λειτουργίας 5v Τάση εξόδου 0,8-4,2V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες -65 μοίρες |
| Τάση καλωδίου | Μεγαλύτερο ή ίσο με 60Ν |
| Γωνία Περιστροφής | 0 μοίρες -50 μοίρες |
| Ένταση στυψίματος | Μεγαλύτερο ή ίσο με 12Ν.μ |
| Αντοχή | 100.000 κύκλος ζευγαρώματος |



Δημοφιλείς Ετικέτες: 350zx, Κίνα 350zx κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο


